حالا ,خانوم ,نویسنده ,احمدي ,نژاد ,اينه ,احمدي نژاد ,گزارش بی‌باک، ,ايشون اينه ,دختر خانوم ,میلیون ایرانی

توهین بی‌شرمانه یک نویسنده طنز به رئیس‌جمهور سابق! + تصویر

سرویس فرهنگی بی‌باک: وقتی نظارت درستی در رسانه ملی نباشد و یه عده مجری برای خودشان هر کسی را بخواهند بزرگ کنند نتیجه همین دستپخت رامبد جوان می شود که یک نویسنده معلوم الحال و سیاست زده و غیر مشهور (تا قبل از حضور در خندوانه) را در پرمخاطب‌ترین برنامه تلویزیونی مطرح می‌کند تا حالا آقای امیر مهدی ژوله از آن شهرت کسب کرده از برنامه خندوانه، اینچنین سوء استفاده کند و زشنیع‌ترین عبارتها را در قبال رئیس جمهور منتخب 25 میلیون ایرانی و همچنین یکی از بازیگران زن سینمای کشور به کار ببرد.

به گزارش بی‌باک، امیر مهدی ژوله در آخرین پست اینستاگرامی خود نوشت: حالا اعتراضات ترك ها و كردها و كرماني و كاشاني و كوروشي ها فروكش كرده همه قيام كردن بر عليه خانوم سحر قريشي. اولين انتقاد به ايشون اينه كه وا اينكه اصلا قياف نداره و خب از نطر علمي هروقت هشتاد درصد خانمها به يه خانومي گفتن ايكبيري شك نكنيد اون يه دافي دوفي پري يا پلنگي هست.. حله. دوم به ايشون اينه كه چرا بار علمي نداره.چرا تارانتينو و كاپولا و يوكيو امانو رو نميشناخته.چه اشكالي داره اخه.به قران اگه امانو هم قريشي رو بشناسه يا تارانتينو با اون همه ادعا مگه نشست دو قسمت دلنوازان نگاه كنه كه حالا شما از اين دختر خانوم با مدرم بين المللي ارايشگري همچين انتظاراتي دارين؟ بريد لطيفه تو رو ببينيد بابا تكرارش شروع شد...

سومين انتقاد اين بود كه خانوم قريشي گفته داشتم رد ميشدم يهو احمدي نژاد گفته سلام و واي چه كاريزماتيك بوده و دست و پامو گم كردم و بدنم هم داغ شد. كه اينم مورد عجيبي نبوده چون دور طول اين هشت سال هركي احمدي نژاد رو ديد يه حال عجيبي بهش دست داده.يعني يا جيغ زده يا تا سه روز خنده ش بند نميومده يا انقدر داد زده از نفس افتاده بردن مهرورزيش كردن ته باغ،تازه ايشون شانس اورده از فاصله يه متر و نيمي اقاي احمدي نژاد رو ديده.كسايي بودن كه نزديكتر شدن اونا ديگه به عينه كاريزما رو ديدن. مثل اون روزي كه رييس جمهور كاريزماشو گرفت دستش رفت تو بغل مادر چاوز.حالا الان تسليت نگو كي بگو. همه سران كشورها هم تو صف ولي مگه مادره كاريزمارو ول ميكرد...اينه كه اين دختر خانوم رو بيشتر از اين اذيت نكنيد. شبها مسواك بزنيد. به به پدر و مادر خود نيكي كني.

به گزارش بی‌باک، اینکه این نویسنده هتاک از این ادبیات و تعابیر خود چه مفاهیم زننده‌ای را قصد می کند با خواندن آن متن بر کسی پوشیده نمی ماند و شرم و حیای رسانه‌ای اجازه تکرار و تفسیر آنرا نمی دهد که جا دارد دستگاه قضا در این زمینه ورود پیدا کند و بساط این جماعت فحاش را جمع کند.

 

گفتنی است؛ جریان اصلاحات که همواره سعی داشته با شعار "زنده با مخالف من" به فریب افکار عمومی بپردازد اما نه تنها اوج این دورغگویی خود را در انتخابات سال 88 نشان داد و حاضر نشد رای 25 میلیون ایرانی را بپذیرد بلکه در مواقع مختلف هر آنکه کوچکترین نظر مخالفی با آنها داشته است او را آماج توهین و افتراء قرار داده اند.

قبل از این نیز وقتی بهنوش بختیاری، بازیگر کمدی سینما و تلویزیون در برنامه رادیویی جمعه (9 مردادماه) در پاسخ به سئوالی درباره آرزوهایش، گفت: «دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد!» روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد شدیدترین هجمه را علیه وی به راه انداخت و وی را هنرمندی «نان به نرخ روز خور، دلقک و ...» معرفی کرد.

منبع اصلی مطلب : جبهه متحد اصول گرایان سرپل زهاب
برچسب ها : حالا ,خانوم ,نویسنده ,احمدي ,نژاد ,اينه ,احمدي نژاد ,گزارش بی‌باک، ,ايشون اينه ,دختر خانوم ,میلیون ایرانی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : توهین بی‌شرمانه یک نویسنده طنز به رئیس‌جمهور سابق! + تصویر