بازی ,استقلال ,مقابل ,حذفی ,مهاجم ,تراکتورسازی ,مقابل استقلال ,مهاجم ایرانی ,استقلال تهران ,هفته چهاردهم ,فوتبال تراکتورسازیقلعه‌نویی: سه بازی پیاپی با استقلال‌ها از شانس من است/ دو مهاجم می‌خواهم

شناسه خبر: 942355 سرویس: ورزشی
 ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
امیر قلعه‌نویی و امیر قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید که برای نیم فصل دوم از مسئولان باشگاه درخواست جذب دو مهاجم کرده است.

امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه پس از تساوی مقابل استقلال در هفته چهاردهم باید تیمش را آماده مصاف استقلال اهواز در لیگ و سپس با استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کند، گفت: این هم از شانس من است که باید پس از حضور در تراکتورسازی سه بازی ابتدایی را مقابل استقلال‌ها برگزار کنیم. بازی هفته چهاردهم مقابل استقلال بود، این هفته باید به اهواز برویم و با استقلال اهواز بازی کنیم و در جام حذفی هم دوباره حریف‌مان استقلال خواهد بود.

وی درباره حساسیت بالای دیدار مقابل استقلال تهران در جام حذفی و اینکه چه تیمی راهی فینال خواهد شد، اظهار داشت: بازی حساسی است و امیدوارم این حساسیت روی روند بازی تأثیرگذار نباشد و فوتبال زیبایی را از هر دو تیم ببینیم. من هم دوست دارم که تیمم را فینالیست کنم و امیدوارم بتوانیم برنده بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره اینکه برای نیم فصل اقدامی برای جذب بازیکن کرده و نیازهایش را به باشگاه اعلام کرده یا نه، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازیکنان خوبی در تراکتورسازی هستند، اما در خط حمله ضعف‌هایی داریم که باید برای برطرف کردن این ضعف‌ها بازیکن جذب کنیم، به همین دلیل دو مهاجم ایرانی و خارجی جذب خواهیم کرد که باشگاه در این خصوص اقدام خواهد کرد. باید ببینیم در بازار نقل و انتقالات مهاجم ایرانی می‌گیریم یا خارجی که هنوز مشخص نیست.

منبع اصلی مطلب : جبهه متحد اصول گرایان سرپل زهاب
برچسب ها : بازی ,استقلال ,مقابل ,حذفی ,مهاجم ,تراکتورسازی ,مقابل استقلال ,مهاجم ایرانی ,استقلال تهران ,هفته چهاردهم ,فوتبال تراکتورسازی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : امیدوارم در جام حذفی بتوانیم فینالیست شویم